ZAKRES DZIAŁANIA

Zajęcia

Prowadzimy całoroczne zajęcia sportowo-rekreacyjne z zakresu badmintona dla wszystkich. W zajęciach może brać udział każdy, bez względu na wiek, płęć, czy też umiejętności techniczne. Wystarczą chęci i strój sportowy. Zapewniamy pozostałe niezbędne wyposażenie, tj. rakiety i lotki. Do dyspozycji mamy 6 pełnowymiarowych kortów wraz z wyposażeniem.

Turnieje

W 2016 roku zainaugurowaliśmy cykl turniejów pod nazwą "Grand Prix Jednorożca w badmintonie". Ponadto 18 lutego 2017 roku odbyły się 1. otwarte mistrzostwa Jednorożca w badmintonie, które w następnej edycji w 2018 roku przyjęły nazwę "BADKURP CUP" dla dorosłych oraz "BADKURP JUNIOR CUP" dla dzieci i młodzieży.

Obozy sportowe

Póki co nie organizujey jeszcze obozów sportowych. Nie oznacza to jednak, że nasi zawodnicy nie biorą udziału w nich. Współpracując z innymi klubami wysyłamy zawodników na taką formę szkolenia. Jest to nie tylko najlepsza forma przygotowania się do kolejnego sezonu ale także świetna okazja do poznania innych badmintonistów.

Zakończenie sezonu

Czerwiec to dla nas czas kiedy podsumowujemy sezon sportowy. W trakcie takiego spotkania wręczane są nagrody i wyróżnienia dla zawodników za cały sezon.

Spotkania okolicznościowe

Organizujemy także spotkania okolicznościowe, chociażby klubową wigilię.

Dowiedz się więcej

Kontakt

+48 693 076 770

kontakt@badkurp.pl

Adres

Stegna, ul. Konwaliowa 15

06-323 Jednorożec