ZAWODNICY JKB "BADKURP"

Poniżej przedstawieni są nasi zawodnicy w kategoriach juniorskch. W większości są to amatorzy, nieposiadajcy licenci zawodnika w Polskim Związku Badmintona. Miejmy nadzieję, że będzie się to z czasem zmieniać i w miarę rozwoju klubu przybywać będzie także zawodniów licencjonowanch. Póki co bawimy się, ćwiczymy, trenujem dla własnej satysfakcji, a nagrodą jest samozadowolenie z osiągniętych wyników i postępów.

Adam KRUKOWSKI

Rok urodzenia - 2004 Miejscowość - Stegna Kategoria - młodzik (M - "U15") Licencja PZBad - K7916 do dn. 03.09.2021 r.

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- 1. msc - gra podwójna młodzików (LTM MILENIUM OPEN - Legionowo, 15.09.2018 r.)

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 1. miejsce - singiel chłopców U-15 (Narodowe Dni Badmintona - Zakopane, 12.10.2018 r.)

- 2. miejsce - singiel chłopców rocznik 2002-04 (1. turniej IX Grand Prix Victor - Ząbki, 07.10.2018 r.)

- 1. msc - gra pojedyncza mężczyzn kat. C (III Grand Prix Jezioran, I Edycja-Jesień - Jeziorany, 29.09.2018 r.)

- 3. msc - singiel Junior A (BADMINTOMANIA! JUNIOR CUP - Warszawa, 22.09.2018 r.)

- 1. msc - singiel mężczyzn OPEN (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 3. msc - singiel do lat 15 (Rakiety dzieciom - Olsztyn, 24.06.2018 r.)

- 1. msc - singiel mężczyzn open (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 2. msc - singiel chłopców rocznik 2002-04 (7. turnieju VIII GP Viktora - Ząbki, 07.04.2018 r.)

- 3. msc - gra podwójna mężczyzn kat. B (Victor Badmin Time Tournament - Olsztyn, 24.03.2018 r.)-

- 1. msc - singiel chłopców do 16 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 2. msc - singiel. chłopców rocznik 2002-04 (6. turnieju VIII GP Viktora - Ząbki, 03.03.2018 r.)

- 1. msc - singiel JUNIOR U-13 (YONEX SPECTRUM SPORTU CUP - Legionowo, 18.11.2017 r.)

- 3. msc - singiel chłopców U15 (2. turniej X Grand Prix - Konstancin-Jeziorna, 14.10.2017 r.)

- 1. msc - singiel chłopców klas 5-6 (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 1. msc - singiel chłopców klas 5-6 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Julian KRUKOWSKI

Rok urodzenia - 2011 Miejscowość - Stegna Kategoria - amator ("U9") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 3. msc - singiel dzieci rocznik 2009 (1. turniej IX Grand Prix Victor - Ząbki, 07.10.2018 r.)

- 1. msc - singiel dzieci U-7 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 2. msc - singiel do lat 9 (Rakiety dzieciom - Olsztyn, 24.06.2018 r.)

- 1. msc - singiel dzieci U-7  (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 1. msc - singiel dzieci do 7 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

- udział - MINI BADMINTON (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 1. msc - MINI BADMINTON (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Maja BRZOZOWA

Rok urodzenia - 2008 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U11") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 3. msc - singiel dziewcząt rocznik 2006-08 (1. turniej IX Grand Prix Victor - Ząbki, 07.10.2018 r.)

- 2. msc - singiel dziewcząt U-11 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 1. msc - singiel dziewcząt U-11 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 1. msc - singiel dziewcząt do 12 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 3. msc - singiel dziewcząt U9 (2. turniej X Grand Prix - Konstancin-Jeziorna, 14.10.2017 r.)

- 2. msc - singiel dzieci klas 1-2 (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 1. msc - singiel dzieci klas 1-2 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Bartosz BRZOZOWY

Rok urodzenia - 2005 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U15") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 3. miejsce - singiel chłopców U-13 (Narodowe Dni Badmintona - Zakopane, 12.10.2018 r.)

- 1. msc - singiel chłopców U-15 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 1. msc - singiel chłopców U-15 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 3. msc - singiel chłopców do 12 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 2. msc - singiel chłopców klas 5-6 (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 2. msc - singiel chłopcy klas 5-6 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Maciej BRZOZOWY

Rok urodzenia - 2007 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U13") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 1. msc - singiel chłopców U-11 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 1. msc - singiel chłopców U-11 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 2. msc - singiel chłopców do 12 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 1. msc - singiel dzieci klas 3-4 (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 1. msc - singiel dzieci klas 3-4 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Adrian PRZYBYŁEK

Rok urodzenia - 2007 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U13") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 3. msc - singiel chłopców U-11 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 4. msc - singiel dzieci klas 3-4 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Patryk WRÓBLEWSKI

Rok urodzenia - 2008 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U11") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 3. msc - singiel chłopców U-11 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 4. msc - singiel chłopców U-11 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 7. msc - singiel dzieci klas 3-4 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Julia BAKUŁA

Rok urodzenia - 2007 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U13") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 3. msc - singiel dziewcząt U-11 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 3. msc - singiel dzieci klas 3-4 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Maja OSTASZEWSKA

Rok urodzenia - 2008 Miejscowość - Stegna Kategoria - amator ("U11") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 1. msc - singiel dziewcząt U-11 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 2. msc - singiel dziewcząt U-11 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 2. msc - singiel dziewcząt do 12 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 1. msc - singiel dzieci klas 1-2 (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 2. msc - singiel dzieci klas 1-2 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Julia OSTASZEWSKA

Rok urodzenia - 2011 Miejscowość - Stegna

Kategoria - amator ("U9") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 2. msc - singiel dzieci U-7 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 2. msc - singiel dzieci U-7  (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 3. msc - singiel dzieci do 7 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

- udział - MINI BADMINTON (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 2. msc - MINI BADMINTON (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Paweł OPALACH

Rok urodzenia - 2004 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U15") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 3. miejsce - singiel chłopców U-15 (Narodowe Dni Badmintona - Zakopane, 12.10.2018 r.)

- 3. msc - singiel chłopców U-15 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 2. msc - singiel chłopców U-15  (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 4. msc - singiel chłopców klas 5-6 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Emilia  OPALACH

Rok urodzenia - 2006 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U13") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 1. msc - singiel dziewcząt U-15 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 1. msc - singiel dziewcząt U-15 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 3. msc - singiel dziewcząt do 12 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 3. msc - singiel dzieci klas 3-4 (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 5. msc - singiel dzieci klas 3-4 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Martyna PANUŚ

Rok urodzenia - 2004 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U15") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 1 msc - singiel dziewcząt klas 5-6 (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 1. msc - singiel dziewcąt klas 5-6 (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Julia OBRĘBSKA

Rok urodzenia - 2002 Miejscowość - Stegna Kategoria - amator ("U17") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 1. msc - singiel kobiet OPEN (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 1 msc - singiel dziewcząt gimnazja (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

- 1. msc - singiel dziewcąt gimnazja (I Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2016/2017)

Patrycja JAWORSKA

Rok urodzenia - 2004 Miejscowość - Przasnysz Kategoria - amator ("U15") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 2. msc - singiel dziewcząt klas 5-6 (1. Mistrzostwa Jednorożca w badmintonie - Jednorożec, 18.02.2017 r.)

Wiktor GRABOWSKI

Rok urodzenia - 2007 Miejscowość - Małowidz Kategoria - amator ("U13") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 2. miejsce - singiel chłopców U-11 (Narodowe Dni Badmintona - Zakopane, 12.10.2018 r.)

- 2. msc - singiel chłopców U-11 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 2. msc - singiel chłopców U-11 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

Zuzanna GRABOWSKA

Rok urodzenia - 2007 Miejscowość - Małowidz Kategoria - amator ("U11") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 1. miejsce - singiel dziewcząt U-9 (Narodowe Dni Badmintona - Zakopane, 12.10.2018 r.)

- 2. msc - singiel dzieci rocznik 2009 (1. turniej IX Grand Prix Victor - Ząbki, 07.10.2018 r.)

- 1. msc - singiel dzieci U-9 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 1. msc - singiel dzieci U-9 (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

Agata GRABOWSKA

Rok urodzenia - 2011 Miejscowość - Małowidz Kategoria - amator ("U9") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 3. msc - singiel dzieci U-7 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 3. msc - singiel dzieci U-7  (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

- 2. msc - singiel dzieci do 7 lat (Grand Prix Mławy w badmintonie - sezon 2017/2018)

Paweł DOBRZYŃSKI

Rok urodzenia - 2005 Miejscowość - Jednorożec Kategoria - amator ("U15") Licencja PZBad - nie ma

Osiągnięcia - turnieje klasyfikowane:

- brak

Osiągnięcia - turnieje amatorskie:

- 2. msc - singiel chłopców U-15 (BADKURP CUP - Jednorożec, 25.08.2018 r.)

- 3. msc - singiel chłopców U-15  (II Grand Prix Jednorożca w badmintonie - sezon 2017/2018)

Dowiedz się więcej

Kontakt

+48 693 076 770

kontakt@badkurp.pl

Adres

Stegna, ul. Konwaliowa 15

06-323 Jednorożec